in

برگام !برگام ! مفید بودمفید بود تعجبتعجب اشکم درومداشکم درومد عاشقشمعاشقشم مردم از خندهمردم از خنده

اختلاف آماندا سرنی و لی لی پونز

آماندا سرنی و لی لی پونز

ماجرای اختلاف آماندا سرنی و لی لی پونز

اگر اهل دیدن کلیپ های طنز در شبکه های اجتماعی مانند انستاگرام و یوتیوب باشید حتما کلیپ های طنزی از این دو نفر را دیده اید. آماندا سرنی و لی لی پونز دو چهره مشهور شبکه های اجتماعی هستند و میلیون ها فالوئر در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی دارند. آنها توانسته اند از طریق ویدئوهای کمدی خود به درآمد بالا و شهرت بسیاری برسند و در دنیا شناخته شوند.

هم چنین آنها در فیلم هایی نیز ایفای نقش کرده اند و مدل نیز می باشند.  آنها در ابتدا از طریق اپلیکیشن واین که در آن  افراد ویدئوهای شش ثانیه ای به اشتراک می گذاشتند به شهرت رسیدند و بعد به سراغ یوتیوب و اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی رفتند.

این ستاره های وین یعنی آماندا سرنی و لی لی پونز برای سالهای طولانی با هم دوست بوده اند. آنها تمام وقت با هم همکاری می کردند تا فیلم های خنده دار و طنز را برای اکانت های رسانه های اجتماعی خود تهیه کنند و مرتبا عکس های مشترکی از خود در فضای اجتماعی قرار می دادند. به همین دلیل مشاجره بین آنها واقعاً شما را غافلگیر و متعجب خواهد کرد.

آماندا در مطلبی تکان دهنده در وبلاگ TheDirty.com فاش کرد که او و لی لی دیگر دوست نیستند زیرا وی بهترین دوست سابق خود یعنی لی لی را در حال حذف کردن عکس ها و فیلم های مشهور او از حساب های رسانه های اجتماعی خود گیر اندخته است.

ادامه ماجرا آماندا سرنی و لی لی پونز

آماندا در پستی بسیار صادقانه گفت: “لی لی پونز بهترین دوست من بود. هر کس که ما را می شناسد می داند که ما بسیار به هم نزدیک بودیم و من برای او هر کاری انجام می دادم و همیشه در موقعیت هایش به او کمک می کردم. من چیزی جز یک دوست خوب برای او نبودم. ما حتی یک بار هم با همدیگر دعوا نکردیم.”

اما طبق گفته آماندا ، اوضاع حدود شش ماه پیش تغییر کرد. وی فاش کرد: “من متوجه شدم که عکسهای من حذف می شوند ، فیلم های من حذف می شوند و اکانت من در حالت خصوصی(پرایوت) قرار می گیرد تا هیچ کس نتواند مرا دنبال کند … این اتفاق تا ماه اگوست به طور مداوم برایم تکرار می شد.”

در ابتدا ، آماندا فکر می کرده است که پست های او بر اثر اشتباه یا خرابی اپلیکیشن حذف می شوند  تا این که او به طور اتفاقی حقیقت را کشف می کند و می فهمد که قضیه چیز دیگری است.

آماندا گفت: “من با لی لی  در یک برنامه کباب پزی دورهمی بودیم و همه ما مشغول انجام یک بازی سرگرم کننده بودیم. من دیدم که لی لی موقعی که من در حال تعریف کردن یک جوک بودم بلند شد. در اینجا بود که من پشت سرم را نگاه کردم و دیدم که لی لی با گوشی خود در حال اسنپ چت کردن است ولی ناگهان متوجه شدم که این گوشی من است که در دستان لی لی است. او گوشی من را برگردانید در حالی که عکس من حذف شده بود. حالا دیگر من می دانستم که همه چیز زیر سر او می باشد و در آن لحظه همه اتفاقات گذشته برایم معنا پیدا کرد.”

دوستی آماندا و له له پونز

داستان آماندا سرنی و لی لی پونز

آماندا می گوید وقتی سوء ظن های خود را به لی لی گفتم و از او توضیح خواستم دوست من در ابتدا این موضوع را رد كرد  اما بعداً از طریق یک متن(که در زیر آمده است) به همه چیز اعتراف كرد.

لی لی در متنی به آماندا نوشت (اسکرین شات های آن در TheDirty موجود است) : “آماندا ،  من واقعا شرمنده و متاسف هستم. واقعا احساس خیلی بدی دارم. این عملی بسیار زشت از جانب من بود و من واقعا بچگانه و بدون فکر عمل کردم. کاری که من کردم بسیار اشتباه بود و نمی دانم چه کاری باید انجام دهم تا بتوانی مرا ببخشی. تو بهترین دوست من هستی اما من آدم مشکل داری هستم. من تو را خیلی دوست دارم و هرگز نباید هیچکدام از آن کارهای زشت و دیوانه وار را انجام می دادم.”

آماندا ادعا می کند که او فقط در مورد اختلافات موجود در دوستی شان بی پرده صحبت می کند زیرا لی لی هنوز هم درباره این موقعیت در حال دروغ گفتن می باشد. آماندا توضیح داد: ” لی لی پیام های گروهی با همه حساب های طرفدار خود می فرستد و می گوید که آماندا ابتدا ویدئوی مرا حذف کرده است در حالی که او می داند این واقعیت ندارد”.”او به همه دوستانمان می گوید كه چقدر از کاری که انجام داده متاسف است و بعد می رود و این چنین کارهایی را انجام می دهد. آیا این دروغگویی و دورویی نیست؟ او هنوز هم بدون هیچ دلیلی سعی می كند مرا خراب كند.”

مرور کلی داستان آماندا سرنی و لی لی پونز

به گفته آماندا ، لی لی هنوز در تلاش است تا آبروداری کند و خود را موجه جلوه دهد. او حتی لی لی را متهم کرد که با پلیس تماس گرفته است و سعی کرده از طریق آنها او را مجبور کند پست اینستاگرامی خود را در مورد این اتفاق حذف کند.

 

آماندا در توییتر خود نوشت:

“پلیس همین الان به خانه من آمد و سعی داشت من را وادار كرد تا اینستاگرامم را پاک کنم. من داستانی که اتفاق افتاده بود را توضیح دادم و آنها که خنده کنان در حال ترک خانه بودند، گفتند که من حالا دوهوادار جدید پیدا کرده ام.”

اگرچه لی لی هنوز به طور مستقیم به اتهامات آماندا جوابی نداده است ، اما وی این توییت مبهم را راجع به افراد کینه توزی که همیشه سعی در پایین کشیدن او داشته اند ، پست کرد.

“مردم وقتی شما را پایین می آورند که خود چیزی برای بالا رفتن با آن نداشته  باشند.( پسر عموی کوچک من)”.

پس از این اتفاقات ، طرفداران این دو هر کدام به دفاع از آنها پرداختند و دلایل زیادی را برای حفظ اعتبار آنها ردیف کردند. البته در این میان از لی لی پونز به خاطر حرکت ناشایستش انتقادات زیادی شد.

لی لی پونز به خاطر ساخت کلیپ های طنز در اینستاگرام و دیگر جاها مانند یوتیوب دنبال کنندگان بسیار زیادی دارد. تنها در اینستاگرام او 40 میلیون و چهارصدهزار نفر دنبال کننده دارد. در یوتیوب هم او بیش از 14 میلیون دنبال کننده دارد و یکی از یوتیوبرهای مشهور می باشد که ویدئوهایش میلیون ها و حتی میلیاردها بار بازدید می شود.

او و چند نفر از دوستانش جزء کسانی هستند که به خاطر کلیپ های طنز و جالبی که می سازند در شبکه های اجتماعی بسیار مشهور هستند و کلیپ هایشان بسیار دیده می شود. کلیپ های خلاقانه ای که لی لی پونز و دوستانش می سازند خیلی از ماها را خندانده است و مطمئنا ما چهره آنها را در اینستاگرام بارها دیده ایم. البته باید بدانید که او علاوه بر ساخت کلیپ های طنز کارهای زیاد دیگری مانند خوانندگی، بازیگری و مجری گری را نیز انجام داده است .

مروری بر زندگی لی لی پونز

النورا لی لی پونز مارونسه متولد 25 ژوئن سال 1996 است. این شخص که یک سلبریتی شناخته شده در یوتیوب و اینستاگرام می باشد و هم چنین یک مدل و خواننده نیز هست در کاراکاس ونزوئلا به دنیا آمد. پونز زمانی که 5 سال داشت به آمریکا آمد و در میامی بزرگ شد. او در سال 2015 از دبیرستان فارغ التحصیل شد و به لس آنجلس و کالیفرنیا رفت.

خود او می گوید زمانی که در دبیرستان درس می خوانده در پیدا کردن دوست خیلی مشکل داشته است. او هم چنین گفته که در دبیرستان مورد اذیت و آزار قرار می گرفته است. او می گوید : من مانند دخترهای جذاب نیستم. من یک دختر خنگ هستم و به این موضوع افتخار می کنم.

لی لی پونز بعد از دبیرستان مسیر مورد علاقه خود که ساخت کلیپ در فضای اجتماعی بود را دنبال کرد و توانست موفقیت بسیار زیادی در این زمینه بدست آورد و به یکی از مشهورترین چهره های این عرصه تبدیل شود و سالانه میلیون ها دلار درآمدزایی کند.

لی لی پونز در مصاحبه های خود با رسانه ها و مجلات درباره شخصیت خود صحبت کرده است . او می گوید: ” کنترل و مدیریت من بسیار دشوار می باشد. گاهی اوقات من بسیار پرانرژی و فوق العاده پرتحرک هستم. ما اهالی آمریکای لاتین علاقه زیادی به لمس کردن یکدیگر داریم مثلا خیلی دوست داریم دیگران را بغل کنیم. به همین خاطر عده زیادی از مردم از من می ترسند”.

داستان زندگی آماندا سرنی

او در جایی دیگر درباره شروع مسیر خود می گوید: ” اواخر دبیرستان بود که من با واین آشنا شدم و با خود گفتم بالاخره جایی را پیدا کردم که استعداد خود را به دیگران نشان دهم. واقعا باید بگویم که این موضوع زندگی مرا متحول کرد. من نمی دانم بدون آن اتفاق الان کجا بودم”.

اگر در رسانه های اجتماعی زیاد می چرخید ، پس حتما آماندا سرنی را می شناسید که در مدت زمان کوتاهی تعداد زیادی دنبال کننده کسب برای خود پیدا کرده است. با 29 سال سن ، آماندا راشل سرنی نام واقعی او است و در 26 ژوئن 1991 در پیتسبورگ ، پنسیلوانیا ، ایالت متحده آمریکا به دنیا آمده است و یک یوتیوبر مشهور است. او با داشتن 35 میلیون دنبال کننده و مشترک در سراسر فیس بوک ، اینستاگرام و یوتیوب در بین پنج حساب برتر داستان در اینستاگرام قرار دارد. وی در اکتبر 2011  و پس از آن که عکسش روی مجله پلی بوی رفت شهرت پیدا کرد.

بزرگترین خبر هنگامی رخ داد که شایعات مربوط به ملاقات او با خواننده پاپ ، جاستین بیبر ، در رسانه ها پدیدار شد. با این حال ، این شایعات دوامی نیاورد  زیرا او شروع به یک رابطه عاشقانه با لوگان پاول ، یوتیوب و ولاگر مشهور کرد.

قد او 168 سانتی متر می باشد و وزن او نیز 59 کیلوگرم می باشد.چشم ها و موهای او قهوه ای تیره می باشند. او به عنوان یک مدل زیبا با جاهای زیادی قرارداد بسته است. او اکنون با فردی با نام جوهانس بارتل رابطه دارد و ظاهرا رابطه شان هم بسیار خوب و محکم است. او یک برادر به نام نیک و یک خواهر به نام سامانتا دارد. اطلاعات خاصی درباره پدر و مادر او در دسترس نمی باشد.

اطلاعات جالب درباره آماندا:

  • وی حدود 6/4 میلیون دنبال کننده در برنامه اشتراک ویدیوی شش ثانیه ای واین داشت.
  • در پیتسبورگ متولد شد اما در فلوریدا بزرگ شد و پس از آن به لس آنجلس منتقل شد تا حرفه خود را در زمینه مدلینگ دنبال کند.
  • او دوست صمیمی یوتیوبرهای دیگری مانند لوگان پاول و اندرو بچلور است و شما اغلب فیلم هایی از آنان را با یکدیگر خواهید یافت.
  • او بنیانگذار برنامه On Demand Video موسوم به ZEUS است که در ژوئیه 2018 منتشر شد.
  • جدای از این ، وی با راهنمایی ها و فیلم های ورزشی خود در رسانه های اجتماعی طرفداران زیادی پیدا کرده است و طرفدارانش بسیار به او وفادار هستند و در هر حرکتی او را پشتیبانی می کنند.
  • او با برخی از برندهای معروف مانند Nike ، Beats by Dre ، Universal ، Ubisoft و Guess همکاری داشته است.
Mandatory Credit: Photo by Rob Latour/REX/Shutterstock (5572358i)
Amanda Cerny
‘Fifty Shades of Black’ film premiere, Los Angeles, America – 26 Jan 2016

حواشی سلبریتی ها

افراد مشهور همواره در معرض اتفاقات جالبی هستند. کوچکترین اتفاق زندگی آنها در رسانه های اجتماعی بازتاب می یابد. حاشیه های سلبریتی و چهره های مشهور برای مردم عادی جالب و شنیدنی است چون برایشان سرگرم کننده است.

سلبریتی ها همواره با خیلی از دوستانشان اختلاف پیدا کرده اند و این موضوع جدیدی نیست. ماجرای لی لی پونز و آماندا سرنی هم از این قضیه مستثنی نیست. بر اثر کار زشتی که لی لی پونز انجام دادرابطه بین این دو شکرآب شده است و آنها دیگر چندان با هم دوست نیستند. چیزی که واضح نیست.

این است که دلیلی برای این کار لی لی وجود نداشت. آماندا سرنی بهترین دوست او بود و آنها با هم ویدئوهای زیادی ساخته بودند که باعث به شهرت رسیدنشان شده بود. البته خود لی لی پونز عنوان کرد که فرد مشکل داری است اما این موضوع بهرحال نابخشودنی است.

این ماجرا در زمان خود مورد توجه خیلی ها قرار گرفت . عده زیادی دوست دارند تا آنها دوستی آنها مثل سابق شود که خوب کاری دشوار است. شما چزو کدام دسته هستید؟ آیا دوست دارید که این دو دوباره روابط خود را از سر بگیرند؟ یا خیر می خواهید که همین جنجال ها ادامه پیدا کند؟ شما کدام دو کمدین را بیشتر دوست داشته و می پسندید؟

ما معتقدیم که کامنتهای شما می تواند ما را در تولیدمطالب هر چه بهتر و بروز تر و همچنین مطابق میل شما را راهنمایی کند. از این رو سوالات بالا و هر نظر خاصی که دارید در قسمت کامنت ها قرار دهید.

بیشتر بخوانید: بیوگرافی لوگان پاول

منابع:

https://www.seventeen.com/celebrity/news/a42778/amanda-cerny-accuses-lele-pons-of-trying-to-sabotage-her-career-after-catching-her-deleting-her-instas/

https://starswiki.net/amanda-cerny/1153/

شما چی فکر میکنید ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیوگرافی لوگان پاول 1

بیوگرافی لوگان پاول | زندگینامه لوگان پاول | عکس های لوگان پاول

روز جهانی ماما چه روزیست؟ | تاریخ روز جهانی ماما | فلسفه روز جهانی ماما