in

مفید بودمفید بود برگام !برگام !

بیوگرافی لوگان پاول | زندگینامه لوگان پاول | عکس های لوگان پاول

بیوگرافی لوگان پاول 1

در زیر مروری کلی بر زندگی لوگان پاول یکی از شخصیت های معروف اینترنتی می پردازیم. لوگان الکساندر پاول (زاده 1 آوریل 1995) یک یوتیوبر آمریکایی ، شخصیت مشهور اینترنتی و یک بازیگر است. وی علاوه بر گذاشتن پست در کانال یوتیوبی خود ، پادکست Impaulsive را از نوامبر سال 2018 اجرا کرده است  که در حال حاضر بیش از 1.8 میلیون دنبال کننده دارد.

آیا نام لوگان پاول را شنیده اید؟ می دانید لوگان پاول کیست؟ در زیر به طور کامل با لوگان پاول شخصیت بامزه اینترنتی آشنا می شوید. پاول در سال 2013 و با گذاشتن ویدئوهایی در برنامه اشتراک گذاری واین مورد توجه قرار گرفت. او کانال یوتیوب خود با نام TheOfficialLoganPaul را در 18 اکتبر 2013 ثبت کرد  و به دنبال بسته شدن برنامه واین ، وی به طور منظم اقدام به گذاشتن پست در آن کرده است.

لوگان پاول کیست؟

وی بعداً در بیست و نهم آگوست 2015 ، کانال Logan Paul Vlogs را ایجاد کرد که در آن زمان به کانال یوتیوبی با بیشترین عضو تبدیل شد. از ژانویه سال 2020 ، این کانال بیش از 20 میلیون مشترک دارد و ویدئوهای آن 4.8 میلیارد بازدید داشته است که رتبه پنجاه و چهارم در ایالات متحده است و وی را در بین 140 کانال برتر این پلتفرم قرار داده است.

شغل لوگان پاول چیست

به عنوان یک بازیگر ، کارهای تلویزیونی پاول شامل Law & Order: Special Victims Unit و Weird Loners و فیلم های او شامل The Thinning( 2016) و The Space Between Us (2017) می باشد. او همچنین محتوای خود را در جاهای دیگر گسترش داده است. او اولین آهنگ جدای خود را با عنوان “Help Me Help You” در سال 2017 منتشر کرد و در سال 2018 با یوتیوبر معروف انگلیسی ، KSI در یک مسابقه بوکس آماتوری مبارزه کرد. این مبارزه با تساوی اکثریت به پایان رسید و به عنوان “بزرگترین رویداد تاریخ یوتیوب” نامگذاری شده است. در مسابقه بعدی که یک مسابقه حرفه ای بود ، پاول مبارزه را به KSI باخت.

پاول درگیر حاشیه های مختلفی شده است که مهمترین آنها در رابطه با سفر به ژاپن بوده است. در طی این سفر، او از  جسد مردی که خود را به دار آویخته بود فیلمبرداری کرد و آن را در کانال یوتیوب خود قرار داد.

بیوگرافی لوگان پاول 3

زندگی آغازین لوگان پاول

پاول تبار انگلیسی ، ایرلندی ، اسکاتلندی ، ولزی و یهودی دارد. پاول در اوهایو به همراه برادر کوچکترش جیک ،هنگامی که 10 سال داشت شروع به ساخت فیلم های اینترنتی در کانالی یوتیوبی به نام Zoosh کرد. وی در دبیرستان Westlake درس خواند و  توانست در تیم فوتبال آن به موفقیت های خوبی دست یابد. او توانست در مسابقات لیگ دسته اول ورزشکاران دبیرستان اوهایو در سال 2013 و برای قهرمانی کشتی بگیرد.

مسیر کاری لوگان پاول در یوتیوب

لوگان 2015–2017: آغاز فعالیت در یوتیوب

زمانی که پاول مشغول تحصیل در کالج بود ، کانال یوتیوب وی از طریق پلتفرم Vine به تعداد دنبال کننده متوسطی رسیده بود. وی قبل از ترک تحصیل در سال 2014 در رشته مهندسی صنایع در دانشگاه اوهایو درس می خواند. او به خاطر دنبال کردن مسیر شغلی خود یعنی یک سرگرم کننده تمام وقت رسانه های اجتماعی بودن در لس آنجلس ، درس را رها کرد و با دیگر ستارگان لس آنجلس در در یک آپارتمان ساکن شد.

پاول به عنوان یکی از اعضای برنامه اشتراک گذاری ویدیویی واین، توانست به شهرت خوبی برسد. در فوریه 2014 ، وی بیش از 3.1 میلیون دنبال کننده را در پلتفرم های گوناگون رسانه های اجتماعی داشت. در آوریل 2014 ، وی به 105 هزار دنبال کننده در توییتر ، 361 هزار دنبال کننده در اینستاگرام ،  31 هزارلایک در صفحه فیس بوک خود و به حدود 150 هزار مشترک در کانال یوتیوب خود رسیده بود.

یک مجموعه گردآوری شده ویدئویی از کارهای واین او در عرض یک هفته در یوتیوب توانست بیش از چهار میلیون بازدید بدست آورد. در سال 2015 او به عنوان دهمین چهره تأثیرگذار واین شناخته شد و با فیلم های شش ثانیه ای که پست می کرد ، صدها هزار دلار درآمد تبلیغاتی کسب می کرد. در ماه اکتبر ، فیلم های وی در فیس بوک به تنهایی بیش از 300 میلیون بار دیده شد.

زندگینانه لوگان پاول

در اوایل سال 2015 ، پاول در سریال تلویزیونی  Law & Order: Special Victims Unit ظاهر شد. او همچنین در سریال تلویزیونی فاکس با نام Weird Loners ظاهر شد و  نقش Paul Twins را بازی کرد. او هم چنین در دو قسمت از سریال Stitchers شبکه Freeform بازی کرد. در سال 2016 ، او در فیلمی با نام The Thinning نقش مقابل Peyton List را بازی کرد. در اوایل سال 2016 ، پاول توسط مربیان درام و گروه های کمدی در The Groundlings و Upright Citizens Brigade آموزش دید.

پاول فیلمنامه ای را برای یک کمدی بزرگسال با نام Airplane Mode نوشت  که از آن به عنوان “American Pie for Gen Z” یاد شده است . این فیلم در ابتدا قرار بود تا در سال 2017 منتشر شد  اما سرانجام با تاخیری که در ساخت آن بوجود آمد در 2 آگوست 2019 عرضه شد. وی همچنین در تعدادی کمپین تبلیغاتی  حضور یافت که برای جاهایی مانند Hanes ، PepsiCo و HBO بود. در سال 2016 ، Comcast یک سریال تلویزیونی دیجیتالی با فرم کوتاه را از پاول به نام Logan Paul VS خریداری کرد.

پاول در 23 نوامبر 2017 ، موزیک ویدئوی جدید خود را با عنوان “No Handlebars” منتشر کرد. این ترانه به دلیل کالاانگاری جنسی زنان مورد انتقاد شدیدی توسط خانم ها قرار گرفت . این موزیک ویدئو دارای صحنه ای بود که  در آن که پاول از چند زن مانند دوچرخه استفاده می کند و سوار یکی از آنان می شود. جیمی لوری، پاول را به دلیل محتوای متن ترانه یک فرد “سکسیست” و همچنین او را برای تقلید غیرمجاز از آهنگ  گروهش ، یک “عوضی” خواند. پاول نه به اظهارات لوری و نه به واکنش های انتقادی به موزیک ویدئوی خود جوابی نداد اما با این حال ، وی این آهنگ را از کانال یوتیوب خود حذف کرد.

بیوگرافی لوگان پاول2

لوگان 2017 تا 2018: حاشیه خودکشی در جنگل

در 31 دسامبر سال 2017 ، پاول یک ولاگ(ویدئوبلاگ) را در کانال یوتیوب خود بارگذاری کرد که در آن جسد فردی را نشان می دهد که اخیرا فوت شده است . این فرد یک مرد ژاپنی است که با آویزان کردن خود در جنگل آئوکیگاهارای کوه فوجی ژاپن(که به جنگل خودکشی شهرت دارد) خودکشی کرده است.

پائول و گروهش قصد داشتند در جنگل اردو بزنند تا بخش سوم مجموعه «ماجراهای توکیو» را بسازند  اما با یافتن جسد این فرد ، تصمیم گرفتند به مقامات اطلاع دهند و برنامه های خود را لغو کنند. این ویدیو در مدت زمان 24 ساعت پس از آپلود ، 6.3 میلیون بازدید به دست آورد. وی همچنین به دلیل رفتارهای زشت دیگری که در طی این سفر  داشت بسیار  مورد انتقاد قرار گرفت که از جمله آنها می توان به بالا رفتن از روی لیفتراک در حال حرکت در بازار ماهی تسوکیجی ، درآوردن لباس خود در خیابان شلوغ  ، اقدام به دعوا با یکی از افرادی که با او همسفر بود و پرتاب یک پوکبال(توپ پوکمون) بزرگ به سمت شهروندان عبوری  از جمله یک افسر اداره پلیس توکیو اشاره کرد.

ویدئوی واکنش پاول که جسد را نشان می داد و واکنش های هم گروهی هایش به آن جسد، مورد انتقاد افراد مشهور و سیاستمداران قرار گرفت. علاوه بر این ، وی توسط دیگر اعضای جامعه یوتیوب به دلیل عدم حساس بودن و بی توجهی نسبت به قربانیان خودکشی متهم شد و مورد انتقاد گرفت. چندین دادخواست به Change.org داده شد که از یوتیوب خواسته شده بود تا کانال او را حذف کند. بزرگترین این دادخواست ها تا 12 ژانویه 2018 بیش از پانصدهزار امضا دریافت کرد.

 

لوگان پائول و حسین تهی

بیوگرافی لوگان پاول

در نتیجه واکنش های انتفادی شدید ، پاول در روز 1 ژانویه 2018 ابتدا این ویدیو را از کانال یویتوب خود حذف کرد و سپس در توییتر خود متنی نوشت و از همگان عذرخواهی کرد. در روز 2 ژانویه نیز ویدئویی را در کانال یوتیوب خود بارگذاری کرد که در آن به شرح رفتار خود پس از دیدن جسد فرد خودکشی کرده می پردازد و آن را “مکانیسم تحملی” می نامد و از طرفدارانش می خواهد تا درباره این اتفاق ،دست از دفاع کردن از او بردارند.

در 9 ژانویه ، یوتیوب بیانیه ای را از طریق حساب توییتر خود منتشر کرد و فیلم پاول را محکوم کرد. در رشته توییت هایی  آنها اعلام کردند: “اگر چه پاسخ ما کمی طول کشید  اما ما به هر آنچه که شما گفتید گوش دادیم. ما می دانیم که کارهای یک سازنده می تواند بر کل جامعه تأثیر بگذارد ، بنابراین ما به زودی قوانین بیشتری را جهت اشتراک گذاری ویدئو اعمال می کنیم و  گام هایی بر می داریم تا مطمئن شویم  که ویدیویی مانند این مورد هرگز دوباره پخش نخواهد شد “.

بیشتر بخوانید:

همه چیز درباره چهره مشهور لی لی پونز

بیوگرافی آدام وحید

خبرهای مربوط به پاول

در 10 ژانویه ، یوتیوب اعلام کرد کانال های پاول را از Google Preferred (برنامه تبلیغی ترجیحی خود) و New World Order حذف می کند. فیلم یوتیوبی او با نام Thinning نیز در لیست انتظار قرار گرفت و پخش Logan Paul VS نیز متوقف گردید. همچنین نقش او در فصل 4 سریال Foursome یوتیوب رِد حذف شد و نقش آلک فیکسلر خاتمه یافت. در 15 ژانویه ، پاول در فرودگاه  بین المللی لس آنجلس توسط خبرنگاران TMZ دیده شد. وی اظهار داشت که از اشتباهات خود چیزهای زیادی آموخته است و معتقد است که با او “عادلانه” رفتار شده است. وی در پاسخ به این سؤال كه آیا او لیاقت فرصتی دوباره را دارد یا خیر ، پاسخ داد: “همه لیاقت این که به آنها فرصتی دوباره داده شود را دارد” . وی پس از آن 1 میلیون دلار به آژانسهای پیشگیری از خودكشی اهدا كرد.

در 4 فوریه ، پاول پس از یک وقفه 3 هفته ای به طور رسمی به ولاگ های روزانه خود در یوتیوب بازگشت. سوزان وجیسکی ، مدیر عامل یوتیوب در 12 فوریه گفت که پاول خط مشی سه مرحله ای یوتیوب را نقض نکرد و معیارهای ممنوعیت از یوتیوب شامل او نمی شود.

2018 تا اکنون: بوکس در یوتیوب و حاشیه های بیشتر

در 9 فوریه 2018 ، یوتیوب به دلیل “الگوی رفتاری” وی ، همه تبلیغات در کانالهای پاول را به حالت تعلیق درآورد .در نتیجه درآمد وی به طور موقت متوقف شد . در نتیجه تعلیق ، او برای اولین بار به طور مستقیم از توئیچ برنامه خود را اجرا کرد. دو هفته بعد یعنی در تاریخ 26 فوریه ، یوتیوب تبلیغات خود در کانال پاول را بازگرداند اما کانال وی هنوز در “دوره آزمایشی 90 روزه” قرار داشت که در طی آن مدت ، محتوای کانال وی صلاحیت این که در برگه ترند یوتیوب قرار بگیرد را نداشت.

در مارس 2019 ، پاول یک مستند درباره کره زمین مسطح منتشر کرد و به بررسی تئوری زمین مسطح پرداخت. در این ویدئو ، وی با بسیاری از مدعیان نظریه زمین مسطح  مصاحبه کرد و در کنفرانس بین المللی Flat Earth 2018 که در دنوِر کلرادو برگزار شد ، صحبت کرد.

در تاریخ 3 فوریه 2018 ، پس از مسابقه بوکس آماتور پاول با جو ولر ، KSI انگلیسی او را به یک مسابقه دعوت کرد. در 24 فوریه 2018 ، اعلام شد که پاول و برادرش در دو مسابقه بوکس با KSI و برادر کوچکترش Deji مبارزه می کنند. این دعوا به تساوی اکثریت ختم شد  .دو قاضی این مسابقه را 57-57 اعلام کردند و قاضی سوم نیز بازی را 58-57 به نفع KSI اعلام کرد.

عکس های لوگان پاول

در تاریخ 4 سپتامبر 2019 ، اعلام شد که پاول اولین مسابقه بوکس حرفه ای خود را در مسابقه برگشت مقابل KSI انجام می دهد ، که منحصراً در DAZN و در ایالات متحده نمایش داده می شود .در کنفرانس مطبوعاتی انگلیس برای مسابقه برگشت ، پل مجدداً جنجال برانگیخت ، زیرا او ” سقط جنین ” را متهم کرد و گفت: “پنج نوزاد مرده اند. من ممکن است بیایم و شما را بکشم.” وی انتقاداتی را از فعالان طرفدار سقط جنین دریافت کرد  که اظهار نظر وی را “وحشتناک” توصیف کردند ، در حالی که فعالان مخالف سقط جنین به دفاع از وی پرداختند.

این مسابقه که در شش دور سه دقیقه‌ای انجام شد ، منجر به پیروزی KSI از طریق رای داوران شد.  دو داور مسابقه ، بازی را 57-54 و 56-55 به نفع KSI اعلام کردند  و یک داور هم آن را 56-55 به نفع پاول دانست.

 بیوگرافی لوگان پاول 4

زندگی شخصی لوگان پاول

در اکتبر سال 2015 ، پاول در یک مجتمع آپارتمانی در هالیوود که سایر افراد مشهور رسانه های اجتماعی از جمله آماندا سرنی ، جوانپا زوریتا و اندرو بچلور در آن سکونت داشتند ، ساکن بود. هم اتاقی های او مارک دونر و ایوان اکنرود بود. این نزدیکی باعث همکاری های مختلفی بین آنها شد. مکان کردند.

در ژوئیه سال 2018 ، کلویی بنت (بازیگر) تأیید کرد که آنها با هم رابطه عاشقانه دارند و این آشنایی به ژوئیه سال 2017 بازمی گردد. .این رابطه در سپتامبر 2018 به پایان رسید.

https://en.wikipedia.org/wiki/Logan_Paul

https://www.businessinsider.com/who-is-logan-paul-2018-2

شما چی فکر میکنید ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرونا و حاملگی 1

کرونا و حاملگی | مشکلاتی که کرونا برای زنان باردار ایجاد می کند چیست؟

آماندا سرنی و لی لی پونز

اختلاف آماندا سرنی و لی لی پونز