in

مفید بودمفید بود برگام !برگام ! عاشقشمعاشقشم اشکم درومداشکم درومد تعجبتعجب مردم از خندهمردم از خنده

10 تا از ترسناک ترین فیلم ها با موضوع شبح در تاریخ سینمای جهان

ترسناک ترین فیلم ها با موضوع شبح

ژاتر وحشت از محبوب ترین فیلم های سینمایی هستند که در همه جای دنیا طرفدار دارند. موضوعاتی مثل شبح و ارواح سرگردان همیشه تونسته تماشاچی ها رو روی صندلی ها میخکوب کنه. با اینکه همه ما می دونیم که این فیلم ها رو یک کارگردان ساخته و شخصیت های اون هنرپیشه های فیلم هستند ولی بازم تمیشه جلوی ترس و وحشت غیر ارادی رو گرفت. اگر به ترسناک ترین فیلم ها با موضوع شبح علاقه مندی، این مطلب کانگورو برای تو نوشته شده.

لیست ترسناک ترین فیلم ها با موضوع شبح

Dark Water 2002

نشتی آب لوله یک موضوع عادی هست که در یکی از  ترسناک ترین فیلم ها با موضوع شبح به عنوان یک منبع مرموز دیده میشه. یک بچه با قدرت ماورایی و این نشتی لعنتی با عث میشن تا از ترس شب خوابیت نبره.

 

The Fog 1980

اینجا یک مه غلیظ دود مانند با روح و روان بیننده بازی می کنه. در این فیلم یک شبح همبازی شخصیت اصلی میشه ولی در پایان متوجه میشیم همگی سر کار بودیم. پایان فیلم واقعا شوکه کننده است.

 

The Devil’s Backbone 2001

داستان فیلم  “استقامت شیطان”، در یک یتیم خانه اتفاق میفته و اینبار روح بیقرار یکی از ساکنین جوان قبلی وحشت ایجاد کرده. در بسیاری از ترسناک ترین فیلم ها با موضوع شبح بازگشت مردگان و روح های شیطانی مضمون اصلی فیلم هست.

 

Poltergeist 1982

در لیست ترسناک ترین فیلم ها با موضوع شبح “جن مزاحم” رو هم میشه دید. این خالی خانه جن زده چه داستان هایی رو در خودش جای داده. ماجراهای عجیب و باور نکردنی فیلم هراس واقعی رو به تماشاچی انتقال میده.

 

The Haunting 1963

” تسخیر شده” نام فیلمی با کیفیت بالای روانشناسانه هست که دو موجود شرور رو در یک خانه خالی از سکنه دنبال می کنه. این فیلم به لحاظ پیچیدگی و بازی های ذهنی تفاوت زیادی با نسخه های قبلی فیلم های ارواح داره.

 

The Sixth Sense 1999

بهترین بازیگران سینما رو می تونی در ترسناک ترین فیلم ها با موضوع شبح ببینی. صرف نظر از بازی خوب هنرپیش های ” حس ششم” موضوع فیلم هم جذابیت زیادی داره. جالبه که تا اواسط فیلم هیچ روح و شبحی در فیلم دیده نمیشه ولی تاثیرش رو میشه حس کرد.

 

Don’t Look Now 1973

” حالا نگاه نکن” ماجرای زوجی هست که دختر کوچکشون رو از دست دادن و بعد از نقل مکان به شهری دیگر، دائما اون دختر رو در جاهای مختلف می بینن. دو خواهر که یکیشون نابیناست و قدرت ماورا طبیعه فوق العاده ای داره اضطراب رو بیشتر می کنن.

 

The Others 2001

یکی از ترسناک ترین فیلم ها با موضوع شبح همین ” دیگران ” هست. یک مادر و دو فرزندش به منزل جدید میرن و در اونجا با اتفاقات عجیبی روبرو میشن. به نظر مادر این خونه مشکوکه و یا شاید هم شبح داره ولی آخر فیلم بیننده شوکه میشه این موجودات شبح نیستند بلکه ..  باید این فیلم رو خودت ببینی.

 

Ringu 1998

حلقه از ترسناک ترین فیلم ها با موضوع شبح هست که حتما همگی اون رو دیدین. در این فیلم واقعا دلهره آور، خبر مرگ افراد از طریق نوار کاست ویدیویی بهشون میرسه و کسی هم نمی تونه جلوی اینکار رو بگیره. تصویر اون دختر با موهای بلند واقعا خواب رو از آدم می گیره.

 

The Shining 1980

تقریبا 38 سال از ساخت ” درخشان” می گذره ولی هنوز هیچ فیلمی با این همه صحته های رعب انگیز ساخته نشده. خواهران دوقلو، خون در آسانسور، نوشته های قتل روی آینه و .. در ترسناک ترین فیلم با موضوع شبح به طرز شگفت انگیزی با هم ترکیب شده. این فیلم رو تنهایی تماشا نکن!

کدوم یکی از این فیلم های ترسناک رو دیدی؟ به نظرت جای کدوم فیلم در لیست ترسناک ترین فیلم ها با موضوع شبح خالیه؟ بگو تا به نام خودت در لیست اضافه بشه.

 

منبع : Movie-Moron

شما چی فکر میکنید ؟

25 Points
Upvote Downvote

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 سوال ساده که شخصیت طرف مقابل رو برای فاش می کنه

5 سوال ساده که شخصیت طرف مقابل رو فاش می کنه

تست شخصیت شناسی : نیمکره فعال مغز کدام است؟

تست شخصیت شناسی : نیمکره فعال مغز کدام است؟