in

مفید بودمفید بود

حیوانات خانگی و قرنطینه | حیواناتی که در قرنطینه همه کار می کنند

حیوانات خانگی و قرنطینه 3

ویروس کرونا این روزها در جهان گسترش پیدا کرده است وشایع شده است .متاسفانه این ویروس خیلی ها را مبتلا کرده است و در بسیاری از کشورها جان عده ای از مردم را گرفته است. فعلا بهترین کار برای جلوگیری از ابتلا شدن به این بیماری ، ماندن در خانه است. حیوانات خانگی و قرنطینه موضوع این مقاله بوده و در خصوص کمکی که حیواناتر در دوران قرنطینه می کنند سخن گفته شده است.

توصیه های دیگری مانند شستن دست ها با صابون به طور مرتب و دست نزدن به سطوح هم از توصیه های دیگر به افراد است تا به شیوع این بیماری کمک نکنند و به آن مبتلا نشوند.نگرانی ها در مورد این ویروس زیاد است و باعث ترس و استرس بسیاری از افراد شده است.

همه گیری ویروس کرونا بسیاری از کارمندان را در سرتاسر جهان مجبور کرده است که از خانه هایشان کار کنند. برای کسانی که عادت دارند در یک دفتر و پشت یک میز بنشینند ، این یک تجربه کاملاً غیرمعمولی است. نه دیگر فوتبال دستی ای وجود دارد ، نه اسنک رایگان و  نه در کنار دستگاه قهوه می شود درباره آب و هوا حرف زد. با این حال ، در این میان چیزی وجود دارد که کار در خانه را آسانتر می کند. بله درست حدس زده اید: حیوانات خانگی.

خیلی از مردم در دنیا دارای حیوانات خانگی هستند و آنها را هم بسیار دوست می دارند. در روزهای عادی پیش از کرونا آنها به راحتی حیوانات خود را به بیرون می بردند و با آنها خوش می گذراندند. اما حالا بر اثر ویروس کرونا باید در خانه ماند.

صاحبان گربه ها و سگ ها در حال ارسال عکس هایی از “همکاران جدید” خود هستند . واضح است که صاحبان این حیوانات از این حیوانات کنارشان حضور دارند و با آنها  کار می کنند راضی و خشنود هستند. فرقی نمی کند که آنها پشت کیبورد قرار گرفته اند یا این که خود را در آغوش صاحبانشان می اندازند ، آنها نمی توانند افراد موردعلاقه خود را ترک کنند و تنها بگذراند. این موضوع واقعا زیبا و تحسین برانگیز است.

حیوانات خانگی و قرنطینه 2

کار در قرنطینه خانگی

با گسترش ویروس کرونا که بر همه چیز از سفر بین المللی تا کارهای محلی هم تأثیر گذاشته است ، کاهش بیماران کووید 19 به یک نگرانی رو به رشد و موضوعی مهم تبدیل شده است. در نتیجه ، بسیاری از شرکت ها و موسسه ها در حال تصویب یا توصیه هرچه بیشتر به کارمندان برای کار کردن از راه دور هستند تا بتوانند ویروس را مهار کنند.

در حالی که بسیاری از ما تصور می کنیم درست است که دیگر مانند شرکت، با دیگران در ارتباط نیستیم اما در عوض بیشتر می خوابیم  ولی باید بدانید در واقع انجام کارهایی که در خانه راحت به نظر می رسند می تواند چالش برانگیز باشد. شاید برای شما شستن حجمی از لباس های کثیف جذاب تر از تماسی باشد که شما باید در محل کار انجام می داید یا شاید پس از یک کاری طولانی دیدن یک سریال حس خوبی به شما بدهد اما همه چیز اینقدر ساده نیست . کوچک ترین نکته این است که وقتی خانه شما به محل و دفتر کار شما تبدیل می شود  حواس پرتی های زیادی هم وجود خواهند داشت . وقتی تمرکز بیشتری داشته باشید می توانید کار بیشتری انجام دهید.

بنابراین ، اولین چیز این است که به یک نقطه راحت برای انجام دادن شغل خود فکر کنید. منظور از جای راحت، تختخواب و نیمکت شما نمی باشد.  شما باید یک فضای اختصاصی برای كار در خانه خود داشته باشید. شما باید جایی را انتخاب کنید که حواس شما با چیزهای مختلف حین کار پرت نشود. جایی که با خیال مطمئن به انجام کارهای خود بپردازید و کاملا روی انجام کارتان متمرکز باشید.

همچنین توصیه می شود که در هنگام کار در خانه ، باید برنامه سختگیرانه روزانه خود را نیز حفظ کنید. معمولاً زمان و ساختار روز ما تحت تأثیر افراد دیگر است. شما می خواهید روز خود را بدون ساختارهای عادی که معمولاً داشته اید تجربه کنید. ممکن است مردم به سختی با این مسئله کنار بیایند. بنابراین یکی از مواردی که در تلاش برای درک تنهایی مهم است ، این است که زمان صرف شده به تنهایی اگر ساختارمند باشد ، بهتر است.

باید خاطرنشان کرد که مهم است که به روش هایی برای تکرار تجربه حضوری نیز فکر کنید. مطمئناً شما در انزوا قرار دارید و این بستگی به این دارد که تیم شما به چه خوبی با هم ارتباط برقرار کند ، یا اینکه چقدر آنها مایل به تقویت ارتباط با استفاده از ابزارهای دیگر جدای از گفتگوهای چهره به چهره هستند. برای مثال می توان از تماس های ویدئویی برای حفظ ارتباط استفاده کرد. یادتان نرود که این کار ضروری و مهم است.

نکته بعدی پیدا کردن یک دوست و هم نشین در زمان کار در خانه است. یادتان باشد که کار زیاد از خانه به مدت طولانی می تواند اثر بدی روی روان شما داشته باشید. پس سعی کند زیاد در خانه تنها باقی نمانید و ارتباط اجتماعی خود را از راه های گوناگون حفظ کنید.

مزیت حیوانات خانگی و قرنطینه

در اینجا حیوانات خانگی می توانند مفید باشند. آنها مدام در کنار شما هستند و نمی گذارند شما احساس تنهایی کنید. هر وقت که احساس خستگی کردید می توانید مدتی را با حیوان مورد علاقه خانگی خود بگذرانید و تجدید قوا کنید. حیوانات همواره برای شما وقت دارند و شما می توانید از بودن با آنها احساس خوبی داشته باشید.

اگر شما در حال آماده سازی خود قرنطینه شخصی هستید یا فقط یک دوری اجتماعی را تمرین می کنید ، ممکن است دنبال این باشید که چگونه می توانید همراهان حیوان خود را در این زمان استرس زا ایمن و خوشحال نگه دارید. خبر خوب این است که هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد سگها و گربه ها می توانند بر اثر ویروس کرونا بیمار شوند اما ممکن است آنها بتوانند ویروس را از دیگران به شما منتقل کنند. به همین دلیل است که مسافت اجتماعی باید برای حیوانات شما نیز باشد. نکته مثبت این ماجرا این است که  این وضعیت می تواند فرصتی عالی برای بالا بردن بازی با حیواناتتان و نوازش آنها مانند سگ ، گربه  یا پرندگان باشد.

نحوه آماده سازی برای قرنطینه کردن خود

ممکن است کارفرمای شما برای کمک به کاهش شیوع بیماری ، سیاست های در خانه ماندن اجرا کرده باشد ، یا ممکن است در صورت سرماخوردگی ، آنفولانزا یا COVID-19 احساس اطمینان از بیرون رفتن نداشته باشید. بهتر است خطر نکنید . به همین دلیل هوشمندانه است که اگر نمی توانید خانه خود را ترک کنید ، پس وسایل اضافی را نیز در اختیار داشته باشید. این لوازم را برای چند روزی برای خود و  حیواناتتان ذخیره کنید:

غذا ،دارو (در صورت لزوم) ، وسایل مخصوص حیوان خانگی

اگر یک همراه حیوان دارید (از قبیل خوکچه هندی ، جربیل ، همستر یا خرگوش ) که سبزیجات تازه می خورد ، حتماً این محصولات تازه و کافی را برای آنها تهیه کنید. اگر می خواهید از مراجعه به فروشگاه های مواد غذایی خودداری کنید ، می توانید محصولات تازه را از طریق تلفن یا آنلاین سفارش دهید تا در خانه آنها را تحویل بگیرید.

 حیوانات خانگی و قرنطینه 1

آیا پیاده روی در بیرون خانه برای حیوان خانگی شما خطر دارد؟

اگر علائمی از COVID-19 دارید ، بسیار مهم است که در داخل خانه و به دور از دیگران باشید . در صورت امکان ، سگ یا گربه خود را در داخل یک حیاط خلوت و امن رها کنید تا بتواند خود را تسکین دهد و به اطراف خود بدود. در صورت امکان ، به شخص دیگری اجازه دهید حیوان شما را بیرون ببرد. اگر نیاز دارید که سگ خود را به بیرون از خانه ببرید و بگردانید ماسک بپوشید.

بیش از حد لازم خارج نشوید و مطمئن باشید اجازه ندهید کسی به سگ شما حیوان خانگی شما نزدیک شود. حتی اگر علائمی ندارید ، بهتر است به هر حال مسافت اجتماعی را تمرین کنید. همچنین ایده خوبی است که پنجه ها و پوزه های جیوان خود را با برخی از دستمال مرطوب ها و بی رحمانه بعد از پیاده روی پاک کنید. در حالی که ممکن است فعالیتهای فضای بیرونی شما محدودتر باشد ، هنوز روشهای سرگرم کننده زیادی وجود دارد که به سگ (و گربه) خود کمک خواهید کرد تا برخی از ورزشها را در داخل خانه انجام دهند.

حیوان خانگی خود را وادار به ماندن در محدوده ای  از خانه خود کنید و او را از بازدید کنندگان دور کنید (از جمله مردم و دیگر حیوانات). هنگام مراقبت از حیوان خانگی دست های خود را بلافاصله پس از تمیز کردن زباله ها یا دست زدن به اسباب بازی های حیوان خانگی تان ، ظروف و دیگر چیزهایی که ممکن است بزاق او بر روی آنها باشد بشویید.  از عقل سلیم خود استفاده کنید و هنگام بازی با حیوان خانگی خود مراقب باشید.

سخن آخر حیوانات خانگی و قرنطینه

احتمالاً قبلاً اسباب بازی های بسیار خوبی برای همراه حیوان خود خریده اید ، اما باید تعدادی اسباب بازی پازل چالش برانگیز نیز داشته باشید که برای تحریک ذهنی آنها عالی هستند. برای نوازش و بازی با آنها وقت بگذارید و از بودن با آنها لذت ببرید.  بهر حال فرصتی پیدا شده است تا شما مدتی را در خانه بمانید.

https://www.peta.org/living/animal-companions/coronavirus-animal-companions/

https://www.petmd.com/dog/general-health/how-quarantine-your-pet

شما چی فکر میکنید ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سندروم دست بیقرار 1

سندروم دست بیقرار چیست؟ | سندروم دست بیگانه و دست بی قرار

نحوه شستن دست ها

نحوه صحیح شستن دست ها و مزیت های آن