in

مفید بودمفید بود اشکم درومداشکم درومد مردم از خندهمردم از خنده عاشقشمعاشقشم تعجبتعجب برگام !برگام !

از روی زبان بدن میزان عاشق بودن را تشخیص دهید!

زبان بدن

برقراری ارتباط عاطفی و بروز احساسات واقعی یک جریان پیچیده است که تنها با صحبت کردن و استفاده از کلمات مشخص نمی شود. رفتارشناسان از روی زبان بدن به سادگی می توانند حس واقعی افراد را تشخیص دهند. با شناخت نشانه های عمومی حرکات بدن می توانید میزان عشق و علاقه طرف مقابل را تشخیص دهید این آگاهی به خصوص برای نامزدها و زوجین تازه ازدواج کرده کمک خوبی است.

 

مواردی که از روی زبان بدن نشون میده اوضاع عالیه

خیره به چشم هات نگاه می کنه

اگر طرف مقابل خیره به چشم هات نگاه می کنه و هر چند وقت یکبار هم این کار رو تکرار کنه، شک نکن که ی جواریی در دام عشق اسیر شده و بسیار زیاد دوستت داره.

 

 بدنت هم به سمت اون می چرخه

وقتی با نامزد یا شریک زندگیت در حال صحبت کردن باشی، ناخودآگاه بدنت هم به سمت اون می چرخه و در واقع طرفین با زبان بدن به هم ابراز علاقه می کنند. به تصویر نگاه کنید اغلب نامزدها حتی بخشی از بدن رو هم در حین صحبت به طرف مقابل نزدیک می کنن.

 

خانم در حین صحبت کردن بدن رو به سمت آقا نزدیک می کنه

شناخت زبان بدن چندان هم دشوار نیست به تصویر نگاه کنید این دو زوج پشت میز نشسته اند و خانم در حین صحبت کردن بدن رو به سمت آقا نزدیک می کنه. این حرکت به طور ناخودآگاه برای بهتر دیده شده انجام میشه و اون سعی داره تا خوشحالی خودش رو نشون بده.

 

مرد جوان با قرار دادن یک دست در کنار دیوار سعی داره تا قدرتمند تر و قوی تر به نظر بیاد

البته زبان بدن مردان در این مورد متفاوت هست. مردان سعی می کنن یک فضا و حریم شخصی برای نشان دادن میزان علاقه ایجاد کنند. در این تصویر مرد جوان با قرار دادن یک دست در کنار دیوار سعی داره تا قدرتمند تر و قوی تر به نظر بیاد و با دست و شانه فضا رو محدود کرده.

 

لمس دست ها بدون دلیل

لمس دست ها بدون دلیل و هر گونه تماس فیزیکی ناخودآگاه مثل پاک کردن گرد و غبار لباس  این ها نشان دهنده علاقه طرف مقابل هست.

 

با نگاه کردن منتظر واکنش تو هست

اگر طرف مقابل در یک جمع صحبت می کنه ولی با نگاه کردن منتظر واکنش تو هست بدون تردید داره نشون میده تنها به تو توجه داره و بقیه براش چندان مهم نیستند. این یکی از مهم ترین نشانه های علاقه با زبان بدن هست.

 

همیشه لبخند به لب

روانشناسان معتقدند مردها خیلی کمتر از خانم ها لبخند می زنند و تقریبا سخت تر می خندند اگر مرد زندگی ات وقتی کنارته همیشه لبخند به لب داره بدون که عاشقانه دوستت داره.

 

تقلید حرکات طرف مقابل

تقلید حرکات طرف مقابل اصلا جالب نیست و ممکنه طرف احساس کنه که قصد تمسخر و دست انداختن اش رو داری. ولی بررسی زبان بدن عشاق نشون میده که به صورت ناخودآگاه طرف مقابل برخی از حرکات رو کپی می کنه که اون از علاقه زیادش هست.

 

منبع : BrightSide

یک دیدگاه

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیگنال های ذهنی ناخودآگاه

کشف سیگنال های ذهنی ناخودآگاه با تصاویر دوگانه

معرفی رمان عشقی پرندگان خارزار

معرفی رمان عشقی 18+ برای عاشقان کتابخوان