in ,

مفید بودمفید بود برگام !برگام ! عاشقشمعاشقشم تعجبتعجب مردم از خندهمردم از خنده اشکم درومداشکم درومد

شخصیت شناسی از روی طرز خوابیدن

شخصیت شناسی از روی طرز خوابیدن

همه ما عادت داریم تا یک نوع خاصی بخوابیم. منظورم طرز خوابیدن و شکل بدن موقع خواب هست. ارتباط بین طرز خوابیدن با شخصیت افراد یک بحث علمی نیست ولی نتایج جالبی داشته. شخصیت شناسی از روی طرز خوابیدن این روزها خیلی سر و صدا به پا کرده. طرز خوابیدن می تونه حقایق زیادی رو در مورد شخصیت و خصوصیات اخلاقی افراد بر ملا کنه. با نگاه کردن به این تصویر، نوع خوابیدن خودت رو مشخص کن تا بهت بگم چه شخصیتی داری.

 

شکل شماره 1

شخصیت شناسی از روی طرز خوابیدن رو با شکل شماره یک شروع می کنم. اگر اغلب اوقات به این شکل می خوابی پس فردی آرام و قابل اعتماد هستی و هیچ ترسی از آینده نداری. خیلی راحت با تغییرات کنار میای و همیشه لبخند می زنی.

 

شکل شماره 2

این طرز خوابیدن وضعیت جنینی نام گرفته و بسیاری از افراد به این شکل می خوابند. این افراد ملایم بوده و دارای روحیه خیلی لطیفی هستند. بهترین فعالیت برای این افراد نقاشی کشیدن، یادگیری رقص و یا وبلاگ نویسی هست.

 

شکل شماره 3

شخصیت شناسی از روی طرز خوابیدن نشان می دهد افرادی که عادت دارند روی شکم خوابیده و صورت خود را روی بالش بگذارند افرادی اجتماعی و مسئولیت پذیر هستند که توانایی رهبری گروه رو دارند و ترجیح میدهند که همه چیز از قبل برنامه ریزی شده باشه.

 

شکل شماره 4

خوابیدن به پشت و یک یا دو دست در بالای سر، عادت برخی از افراد هست که با توجه به شخصیت شناسی از روی طرز خوابیدن این افراد دوست دارند در مرکز توجه باشند. شخصیتی قوی دارند و همیشه هم حقیقت را بیان می کنند.

 

شکل شماره 5

این طرز خوابیدن سرباز نام دارد. افرادی که به پشت خوابیده و دست ها را مثل یک سرباز کنار بدن نگه می دارند شخصیتی با وقار دارند و در زندگی یک هدف را دنبال می کنند. تصمیمات این افراد به سختی تغییر می کند.

 

شکل شماره 6

شخصیت شناسی از روی طرز خوابیدن ، این افراد را غیر قابل پیش بینی توصیف کرده. خلق و خوی این افراد سریع تغییر می کنه و بسیار به دنبال ماجراجویی هستند. تغییر رفتار این افراد برای بقیه قدری گیج کننده است ولی همیشه افرادی صلح جو و آرام هستند.

 

به نظرت شخصیت شناسی از روی طرز خوابیدن حقیقت داره یا جنبه شوخی و سرگرمی داره؟ اغلب اوقات طرز خوابیدنت چه شکلیه؟ آیا مواردی که گفته شد در موردت صدق می کنه؟

 

منبع : BrightSide

شما چی فکر میکنید ؟

100 Points
Upvote Downvote

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش پیدا کردن پسورد وای فای در اندروید

گیر کردن در آسانسور

ترفندهای نجات هنگام گیر کردن در آسانسور