in

چگونه جذاب باشیم

شرکت در مهمانی

چگونه در مهمانی جذاب تر از همیشه باشیم؟

جذاب بودن چیزی است که همه ما از زن و مرد ، آن را دوست داریم. همه ما دوست داریم در نگاه دیگران جذاب و دلپذیر باشیم و این چیزی ذاتی است. جذابیت می تواند باعث تقویت روحیه و افزایش اعتماد بنفس ما شود. اما جذابیت تعاریف مختلفی دارد. هر کسی جذابیت را به شکلی خاص برای خود تعریف می کند و معیارهای خاص خودش را دارد. چگونه جذاب باشیم سوالی که ممکن است برای همه پیش بیاید.

خیلی جذابیت را فقط در چیزهای ظاهری نمی دانند و معیارهای اخلاقی و رفتاری را نیز در نظر می گیرند. البته یک پوست و صورت زیبا جذابیت دارد اما بیش از هر چیزی اعمال و اخلاق مناسب می تواند جذابیت ایجاد کند.

بهر حال این روزها از طریق رسانه ها و مجلات برخی معیارهای جذابیت برای مردم تعریف می شود. البته باید گفت که شما سعی کنید معیار شخصی خود را در نظر بگیرید چون ملاک همواره نظر شخصی شماست و شما هر گونه که با آن احساس جذابیت می کنید لباس بپوسید چون پیروی از معیارهایی که مدام تغییر می کنند دشوار است.

به طور کلی ما در این متن می خواهیم مواردی را برای شما ذکر کنیم تا بتوانید در مهمانی ها از همیشه جذاب تر باشید. این نکات برای شما مفید خواهند بود چون خیلی از آنها علمی و بر اساس گفته های دانشمندان و روانشناسان می باشد.

چگونه در یک مهمانی ظاهری مرتب داشته باشیم و چگونه جذاب باشیم

مهمانی همیشه مکانی برای آشنایی و گفت و گو با دوستان و آشنایان و حتی آدم های تازه می باشد. در مهمانی ها ما با افراد وارد گفتگو و تبادل نظر می شویم. البته بدیهی است که ما دوست داریم در مهمانی ها جذاب به نظر برسیم اما چگونه؟

درمهمانی چگونه جذاب باشیم ؟ آیا فقط پوشیدن یک لباس خوب و تمیز کافی است یا می توان کارهای دیگری نیز انجام داد. موارد زیر چیزهایی است که می تواند به شما کمک کنید تا جذابیت خود را از همیشه بالاتر ببرید.

1.دندان های تمیز و مناسبی داشته باشید

زدن مسواک و رعایت بهداشت دندان ها، علاوه بر کمک به سلامتی شما به زیبایی چهره و جذابیت ظاهری شما نیز کمک می کند. وقتی دندان های سفید و مرتبی داشته باشید لبخند شما زیباتر و جذابتر از همیشه خواهد بود و موقع گفتگو کردن با دیگران احساس بهتری خواهید داشت.

  1. حمام بروید

اگر مهمانی ای خیلی برای شما مهم است و دوست دارید در این مهمانی جذاب تر از همیشه به نظر برسید حتما پیش از رفتن به آن، یک دوش جانانه بگیرید. با آب گرم یک دوش بگیرید تا سرحال و شاداب شوید و در مهمانی تمیز و مرتب به نظر برسید.

این کار به جذاب تر شدن شما کمک بسیاری می کند چون حمام کردن علاوه بر این که به شما ظاهری تمیز و زیبا می بخشد حس خوبی نیز به شما می دهد و باعث می شود در مهمانی شاداب و سرحال و جذاب به نظر برید.

خوش پوش بودن و جذابیت در مهمانی

دیگر راههای جذابیت در مهمانی

4.از پوست خود مراقبت کنید

پوست در جذابیت ظاهری تاثیر زیادی دارد. داشتن پوستی زیبا و مناسب می تواند شما را فردی جذاب نشان دهد.

پس از دوش گرفتن، پوست خود را با مرطوب کننده بپوشانید تا پوست شما درخشان شود و سلولهای آسیب دیده پوستی را ترمیم کنید. اگر دوست دارید از دوش داغ استفاده کنید و یا اخیراً پوست خود را لکه دار کرده اید، این مرحله بسیار مهم است. علاوه بر این ، سی دقیقه پس از مرطوب کردن صبر کنید سپس هرگونه آرایشی که می خواهید انجام دهید.

اگر این نکته را رعایت نکنید ممکن است اثر کرم از بین برود.

اگر پاهای خود را شیو کرده اید ، آن را با روغن کودک مرطوب کنید تا درخشان باشد.اگر صورت شما چرب است، از مرطوب کننده مخصوص پوست های مستعد آکنه استفاده کنید.

برای موارد خاص، استفاده از مرطوب کننده رنگی یا براق را در نظر بگیرید.

5.موهای خود را به شکل مناسبی درست کنید

اگر موهای بلندی دارید ، ممکن است لازم باشد که آن پیش از فرم دادن خشک کنید. اگر موهای کوتاه دارید می توانید اجازه دهید هوا آن را خشک کند. اگر نمی دانید که چگونه به موهای خود استایلی زیبا ببخشید، فیلم های مفید زیادی در یوتیوب وجود دارد که به شما این نکات را یاد می دهند. اگر در یک رویداد و مهمانی رسمی شرکت می کنید، سعی کنید فرم موهایتان رسمی و جدی باشد.

آقایان می توانند موهای خود را با استفاده از پماد یا ژل زیباتر کنند.

نکات آرایشی برای جذاب بودن

نکاتی دیگر برای اینکه چگونه جذاب باشیم

می شود گفت که لباس مهم ترین نقش را در جذابیت ظاهری یک فرد دارد. شما هر چقدر هم که چهره و پوست خوب و جذابی داشته باشید وقتی لباس نامناسبی را پوشیده باشید زیاد جذابیتی نخواهید داشت. در زیر نکاتی برای انتخاب یک لباس جهت جذاب تر بودن در مهمانی آمده است.

1.موقعیت مهمانی را در نظر بگیرید

اگر در یک مهمانی رسمی شرکت می کنید، دعوت نامه به شما می گوید لباس مناسب چیست. لباس با توجه به مکان مهمانی هم متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال، اگر در یک مهمانی در فضای باز شرکت می کنید، ممکن است نیاز باشد که یک کت با خود بیاورید.

2.لباسی انتخاب کنید که با بدن شما متناسب باشید

با توجه به نوع بدن، در انواع خاصی از لباس جذاب تر به نظر خواهید رسید. به عنوان مثال زنانی که بدن گلابی شکل دارند، باید قسمت بالا تنه خود را با برای جذابیت بیشتر با لباسهای جذاب برجسته کنند.

مردانی که دارای بدن مثلث معکوس هستند، باید لباسی بپوشند که شانه ها و عضلات آنها را به خوبی نشان دهد.

خانمهایی که بدن مستطیل شکل دارند می توانند در مهمانی ها، کفش پاشنه دار و دامن کوتاه بپوشند تا پاهای خود را برجسته کنند.

3.رنگ لباس ها با رنگ پوستتان متناسب باشد: رنگ پوست شما مشخص می کند که با چه رنگهایی جذاب تر به نظر خواهید رسید. سه گروه اصلی برای پوست بدن وجود دارد: خنک، گرم و خنثی. ابتدا به رگهای موجود در بازوی خود نگاه کنید. اگر آنها به رنگ آبی ظاهر شوند، شما یک پوست خنک دارید.

اگر آنها سبز به نظر می رسند، شما یک پوست گرم دارید. اگر به نظر می رسد رنگ آنها بین این دو رنگ است، ممکن است شما پوست خنثی داشته باشید.

جذابیت، چیزی که همه دوستش دارند

رنگ های خنک پوست می توانند به خوبی با رنگ های آبی، سبز، نقره ای و بنفش زیبا جلوه کنند.

رنگ های گرم پوست می توانند با لباس هایی به رنگ قهوه ای، زرد عمیق، طلایی و قرمز جذاب تر باشند.

موارد خنثی پوست، هم در رنگ های گرم و سرد زیبا هستند.

آرام و باعتماد بنفس باشید تا در مهمانی جذاب تر به نظر برسید

یکی از مهم ترین چیزهایی که می تواند به شما جذابیت ببخشد داشتن اعتمادبنفس و روحیه بالا می باشد. شما اگر ظاهر بسیار جذابی داشته باشید و بهترین لباس ها را هم پوشیده باشید در صورت نداشتن اعتمادبنفس برای دیگران جذابیت واقعی ایجاد نخواهید کرد. شما باید در موقع صحبت کردن با اعتماد بنفس باشید.

از گفتن عقاید و نظرات خود نترسید. بسیاری از میزان جذابیت برای افراد بر طبق گفتار تعرف می شود و نه صرف داشتن ظاهری شیک. سعی کنید در صحبت با دیگران و در حرکات و رفتار خود اعتمادبنفس داشته باشید چون این شما را فردی جذاب جلوه می دهد.

شما به مهمانی آمده اید پس از این فرصت استفاده کنید و با دیگران بگویید و بخندید. داشتن روحیه ای شاد و عالی شما را بسیار جذاب جلوه می دهد. آرامش خود را حفظ کنید. اگر می خواهید در مهمانی با فردی جدید ارتباط بگیرید در مرحله اول سعی کنید آرامش خود را حفظ کنید.

هرچه آرامتر باشید ، اعتماد به نفس بیشتری خواهید داشت و جذاب تر به نظر می رسید. اگر با آرام بودن در مهمانی مشکل دارید ، سعی کنید روی چیزهای مختلف در محیط خود متمرکز شوید. این حواس شما را از غوطه ور شدن در افکار مختلف دور می کند و به شما در کسب آرامش کمک می کند. مثلا:

به رنگ مبلمان و محل مهمانی توجه کنید

تصاویر نصب شده روی دیوارها را بررسی کنید

خود را وادار کنید که روی مکالمه تمرکز کنید

جذابیت برای آقایان

مردان جذاب صاف می ایستند

برای جذاب بودن باید اول از همه به ظاهر خود توجه کنید زیرا که ظاهر شما اولین چیزی است که به چشم طرف مقابل می آید. صاف و درست ایستادن یکی از چیزهایی است که باید آن را رعایت کنید. روان شناسان می گویند: «زبان بدن سیگنال های زیاد و قدرتمندی را به طرف مقابل منتقل می کند.» به عنوان مثال اگر شما قوز کنید، حس خستگی و ناتوانی را به دیگران انتقال می دهید. بنابراین از خمیده ایستادن یا نشستن به شدت خودداری کنید و به جای آن سعی کنید نشان دهید که قدرت بدنی بالایی دارید.

تحقیقی روی دو گروه از افراد انجام شد : گروه اول که حالت بدنی ضعیفی داشتند و گروه دوم که حس قدرت را منتقل می کردند. نتیجه این تحقیقات ثابت کرد که گروه دوم سطح تسترون بالایی نسبت به گروه اول داشتند. بنابراین میان زبان بدن شما و حس قدرت و سرسختی تان، رابطه ای مستقیم وجود دارد.

مردان جذاب غرور ندارند

درست است که شما باید با زبان بدن، قدرت تان را نشان دهید اما در این کار هم نباید افراط کنید. شما با غرور و تکبر روی هیچ یک از اطرافیان تان تاثیر مثبتی نخواهید داشت. بنابراین کلید موفقیت شما اعتدال است. سعی کنید که در عین قدرتمندی و اعتماد به نفس، با تن صدای آرام سخن بگویید، با دیگران مهربان باشید و به آنها کمک کنید. این اعمال در کنار هم شما را تبدیل به فردی جذاب خواهد کرد که هر کسی دوست دارد با شما هم صحبت شود.

مردان جذاب عینک آفتابی را درست انتخاب می کنند

درست است! عینک آفتابی از چشم و پوست شما در برابر اشعه های مضر آفتاب جلوگیری می کند اما علاوه بر کارایی، شما باید به زیبایی آن هم اهمیت دهید. یک عینک مناسب، چهره و به تبع ظاهر شما را تکمیل می کند اما نکته اصلی انتخاب مدلی مناسب با صورت شماست. مدل های مختلفی از ویفر گرفته تا پلیس و غیره وجود دارند و شما باید با توجه به فرم صورت تان بهترین را انتخاب کنید.

مردان جذاب کاپشن چرم می پوشند

این روزها مدل های متنوع و زیادی از کاپشن ها برای آقایان وارد بازار شده است اما از میان آنها هنوز هم کاپشن های چرم محبوبیت خود را حفظ کرده و همچنان شیک و زیبایند. در قدیم، کاپشن های چرم تنها توسط ثروتمندان مورد استفاده قرار می گرفت اما حال همه مردم می توانند از آنها استفاده کنند. این مدل کاپشن ها علاوه بر زیبایی، کارایی بالایی نیز دارند و از بدن به خوبی در مقابل باد و سرما محافظت می کنند.

سخن آخر برای جذاب تر بودن در مهمانی ها

سعی کنید همواره خودتان باشید. یادتان باشد شما نمی توانید با ادای کسی را درآوردن جذابیت کسب کنید. چیزی برای ترسیدن در یک مهمانی وجود ندارد. شما آمده اید تا خوش بگذرانید. پس خودتان باشید و خوش بگذرانید. با افراد گوناگون صحبت کنید و از صحبت کردن با افراد فرار نکنید. در لحظه اکنون زندگی کنید.

با افراد حاضر در مهمانی با لبخند و با احترام صحبت کنید. جذابیت فقط داشتن چهره ای زیبا و لباس شیک نیست. گاهی یک لبخند زیبا یا یک جمله زیبا و پرمفهوم از صدها لباس جذابیت بیشتری دارد. پس به کلام و رفتار خود در یک مهمانی توجه کنید. خلاصه کلام در این مطالب چگونه جذاب باشیم را مطالعه کردیم https://www.wikihow.com/Look-Perfect-at-a-Party

http://justsometips.com/look-attractive-in-party/

https://www.bustle.com/articles/151456-8-ways-anyone-can-look-more-attractive-according-to-science

شما چی فکر میکنید ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتقال ویروس کرونا از طریق دهان

توصیه هایی برای در امان بودن از کرونا

چگونه خوش صحبت باشیم

شیوه های خوش صحبت بودن