in

برگام !برگام ! عاشقشمعاشقشم تعجبتعجب

چگونه صورت خود را فرم دهیم ؟!

چگونه صورت خود را فرم دهیم ؟! برای فرم دهی صورت درمان های متعددی وجود دارد که در بسیاری از موارد مربوط به شکل صورت و خطوط موجود در آن بوده و حتی می توانید بدون جراحی آن را انجام دهید!

درمان فرورفتگی چشم

در برخی از افراد، در قسمت زیر چشم ها و گونه ها فرورفتگی هایی وجود دارد که باعث می شود چهره مسن تر از آن چه که هست نشان داده شود. این وضعیت شایع،  در نتیجه از دست دادن چربی زیر جلدی و شکستن ساختارهای داخلی پوست است.

به این ترتیب، از طریق انواع پر کننده ها میتوانید  بخش های  تو خالی را حجم داده و ظاهر بهتری داشته باشید. درمان های غیر پرکالری پوست می توانند حجم  این ناحیه را افزایش دهند و ظاهری جذاب تر برای شما ایجاد کنند.

بخش پزشکی و لیزر هم شامل درمان های ضد پیری برای انواع پوست ها است که در  بهبود شرایط پوستی موثر بوده و تولید کلاژن را تحریک می کند.

پرکننده های پوستی مانند هم می توانند فرورفتگی ها را پر کنند و  باعث ایجاد حجم دلخواه در فرم صورت شود. پرکننده های (فیکسچرهای) غیر جراحی مانند سافت لایف هم می تواند به طور چشمگیری ظاهر  و فرم صورت شما را  بهبود بخشد.

بالا بردن چانه و غبغب

در  بعضی از افراد برای بالا بردن چانه و غبغب، روش های موثری انجام می شود  اما  در برخی موارد برخی از مشکلات مربوط به چانه و یا غبغب ژنتیکی هستند و به هیچ وجه به دلیل افزایش وزن ایجاد نمی شوند.

یک چانه بزرگ، چانه ای است که در زیر فک پایین و اغلب در اطراف گردن حالت بزرگ تری داشته و باعث می شود که پوست صورت شما  به سمت پایین افتاده و ظاهر نامناسبی برای شما ایجاد کند.

از بین بردن چین و چروک پوست

همانطور که سن ما  بالاتر می رود، پوست صورت هم ممکن است، کلاژن و چربی از دست بدهد در نتیجه این موضوع سبب ایجاد چین و چروک و خستگی در پوست صورت می شود. همچنین ممکن است در برخی از افراد ظاهر گوش ها زیاد زیبا و متقارن نبوده و با فرم دهی صورت  ، شکلی مناسب می گیرد.

شما می توانید برای زیباتر کردن ظاهر گوش ها از گوشواره های مناسب با چهره خود استفاده کنید. همچنین، درمان  با پرکننده های پوستی صورت می تواند ظاهر گوش را کمی  بهبود بخشد.

از بین بردن خطوط صورت

آیا ناحیه دهان و لب های خود را دوست ندارید؟ آیا شکل ظاهری لب های شما مناسب چهره شما نبوده و یا حجم کافی ندارد؟ گاهی اوقات هم  ممکن است خطوط و چین و چروک  از گوشه های بیرونی دهان به طرف چانه گسترش پیدا کند.

همانطور که سن شما بالا می رود، ممکن است در شکل ظاهری صورت شما تغییراتی ایجاد شود که تمام این تغییرات کاملا طبیعی بوده و به دلیلکاهش کلاژن و خون رسانی بیشتر رخ می دهد.  تمام این موارد می توانند باعث ظهور پیری شوند.

اما شما مجبور نیستید که با این شرایط زندگی کنید  و به راحتی می توانید بدون عمل جراحی، زیبایی اولیه خود را تا حدود زیادی به دست آورید. شما می توانید برای ناحیه لب های خود از انواع پرکننده های پوستی مانند حجم دهنده های فراکسل استفاده کرده و برای پوست اطراف لب ها هم از کرم های لایه بردار کمک بگیرید.

البته  گاهی اوقات این چروک ها سطحی هستند، اما در  برخی از مردان و زنان این چروک ها آزار دهنده  و عمیق تر است. باید گفت که  خوشبختانه،  برای از بین بردن خطوط صورت و  شکل ظاهری لب ها درمان های زیادی وجود دارد که می تواند به طور چشمگیری  این خطوط را کاهش دهد.

بسیاری از افراد دوست دارند بینی ظریف داشته باشند. اگر می خواهید نوک بینی شما ظریف تر شده و به سمت بالا تمایل داشته باشد، می توانید بدون عمل جراحی بینی یا همان رینوپلاستی، از درمان  های غیر جراحی استفاده کنید.

شما چی فکر میکنید ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ماندگاری رنگ مو

چگونه مدت ماندگاری رنگ مو افزایش دهیم ؟!

سلفی گرفتن

معروف ترین مکان های دیدنی دنیا برای سلفی گرفتن !